درباره ما

درباره شرکت پیشگامان صفر و یک فرساد بیشتر بدانید

شرکت پیشگامان صفر و یک فرساد با هدف توسعه سامانه‌های هوشمند و تشکيل يک خانواده بزرگ نرم‌افزاری در حوزه وب، فعالیت‌های خود را در سال 1390 آغاز کرده و طي مدت چند سال موفق گردید سامانه‌ها و پورتال‌های مختلفي را پیاده‌سازی نموده و اعتماد مشتريان بزرگي همچون شهرداري تهران، ستاد کل نیروهای مسلح، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کل کشور، شرکت نفت، آتش‌نشانی تهران بزرگ، شهرداری‌های اصفهان، مشهد، کرج، قزوین و ... و همچنین بخش‌های خصوصی همچون برخی مدارس بزرگ تهران، مؤسسات فرهنگی مانند تبیان، مؤسسات مالی و اعتباری و ... را به خود جلب نماید. این شرکت همچنین موفق به کسب یکی از برترین نشان‌های شرکت‌های ایران به لحاظ مشتری مداری در پنجمین اجلاس جهانی نشان منتخب در حوزه‌ی مشتری مداری گردید.

در حال حاضر شرکت پیشگامان صفر و یک فرساد یکی از چهار شرکت مورد اعتماد سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران می‌باشد. شایان‌ذکر است تمامی فعالیت‌های پشتیبانی پورتال‌های شهرداری تهران (بالغ ‌بر 600 پورتال) بر عهده‌ی این شرکت می‌باشد. گروه نرم‌افزاری فرساد، همواره تلاش نموده است مطابق با دانش و فنّاوری روز حرکت نموده و تمامي اعضاي خود را در اين راستا ارتقاء دهد. افراد خانواده فرساد علاوه بر پياده کردن سامانه‌های پيچيده و بزرگ همواره در حال رشد و ترقي می‌باشند به‌گونه‌ای که اين گروه نرم‌افزاری همانند يک دانشگاه علمي کاربردي به معناي واقعي تبدیل‌ شده است.آنچه تا امروز انجام داده ایم

خلاصه ای از شاخص ترین پروژه هایی که از زمان تأسیس
تا به امروز توسط شرکت پیشگامان صفر و یک فرساد انجام گرفته است

سامانه هوشمند اتاف (ارزیابی تأثیرات اجتماعی و فرهنگی)

بخش اصلی این سامانه سپری شدن گردش کارهای مربوط به دستورالعمل‌ها، قوانین و بخشنامه‌های اداری شهرداری تهران بزرگ است که هرساله توسط سیستم گردش کاری پویای تعبیه‌شده در سامانه هوشمند اتاف، گردش کار مجزایی به‌صورت داینامیک طراحی می‌گردد. سامانه اتاف یکی از مهم‌ترین سامانه‌ها در حوزه مدیریت شهری و پروژه‌های کشوری می‌باشد که با توجه به تأکید وجود پیوست فرهنگی در تمامی پروژه‌های کشور در سند چشم‌انداز کشور در سطح کلان توسط مقام معظم رهبری، بیش‌ازپیش به آن نیاز خواهد بود.

طراحی، معماری و پیاده‌سازی 375 پورتال محلات شهر تهران بزرگ

این پروژه که در حال حاضر الگوی اصلی اکثر شهرداری‌های ایران ازجمله شهرداری کرج، مشهد، تبریز و اصفهان می‌باشد، از ابتدا تا پایان طراحی، آماده‌سازی و پیاده‌سازی زیرساخت‌های آن ازجمله آماده‌سازی و راه‌اندازی سرورها، راه‌اندازی پورتال‌ها، طراحی ساختار اتصال از طریق Active Directory و ... تماماً بر عهده‌ی این شرکت بوده است.

سامانه داوری و برگزاری جشنواره‌ها به‌صورت آنلاین

این سامانه که برای اولین بار در وسعت شهر تهران از آن استفاده ‌شده است، تمامی مراحل برگزاری جشنواره‌ها از ابتدا تا انتها را ساماندهی می‌نماید. تمامی مراحل و بخش‌های موجود در جشنواره و داوری‌های مرتبط با آن به‌صورت آنلاین و تحت وب قابل‌مشاهده می‌باشد.

پشتیبانی تمامی پورتال‌های شهرداری تهران

پشتیبان تمامی پورتال‌های شهرداری تهران بزرگ که در حدود 600 پورتال می‌باشد همانند پورتال‌های معاونت‌ها، ادارات کل، سازمان‌ها، شرکت‌های وابسته به شهرداری -که تاکنون به 20 شرکت رسیده است- و مناطق و محلات شهرداری شهر تهران از سال 1392 تاکنون بر عهده‌ی این شرکت می‌باشد.

سامانه استخدامی سازمان آتش نشانی تهران بزرگ

این سامانه تمامی روال‌های ثبت‌نام، ارسال رزومه، پرداخت وجه، صدور کارت آزمون و زمان‌بندی جلسات آزمون را مدیریت می‌نماید. همچنین این سامانه برای مؤسسات و ارگان‌هایی که دارای آزمون دومرحله‌ای و یا دارای آزمون علمی و عملی می‌باشد نیز طراحی گردیده است.

پیاده‌سازی بیش از 200 پرتال سازمانی و غیرسازمانی

شرکت پیشگامان صفر و یک فرساد از بدو تأسیس اقدام به طراحی و پیاده‌سازی بیش از 200 پرتال سازمانی، فروشگاهی، اداری و شخصی نموده است که بخش کوچکی از آنها در صفحه نمونه کارها قابل رویت میباشد.

سامانه فروشگاهی شهروند

این سامانه که در فاز ابتدایی آن برای تأمین نیازهای داخلی تمامی واحدهای شهرداری تهران از فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند طراحی‌شده بود، کاملاً بر بستر وب آماده‌سازی گشته است. در این سامانه شما می‌توانید بر روی تمامی روال‌های خرید از ابتدای انبارداری تا تحویل محصول به مشتری کنترل و نظارت داشته باشید؛

'